Videofild Hırsız Alarm Sistemi ürün Grubu

Videofied güvenlik sistemleri tam donanımlı olup geniş ürün yelpazesi ile çeşitli aygıt ve aksesuarlar sunmaktadır ve her alanda başarılı kurulumlar sağlamaktadır.

Alarm Panellerimiz dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz tamamen kablosuz olup, sadece pil ile GSM/GPRS şebekesi üzerinden iletişim sağlamaktadır. İstenmesi durumunda prize bağlanıp Internet (iP) üzerinden de çalışabilir.

Dedektörler

MotionViewers detektörler Videofied sistemlerinin gözleridir. Kameralı hareket detektörlerimiz sayesinde farkı görüp, video sayesinde belirsizliği yok edin.

Algılayın, Görün, Harekete geçin !

Kablosuz- Kameralı Pır Dedektör

Kızılötesi LED’ler sayesinde 6 metreye kadar gece görüşü. Etkileşimli, kablosuz ve AES şifreli S2View® radyo frekansı sayesinde iletişimde kullanılan frekanslar güven altındadır. Kamera : CMOS siyah beyaz veya renkli görüntü / 100° lık QVGA veya VGA çözünürlük. Pil Ömrü : 2 adet lityum pil ile 4 yıl.

Kablosuz- Kameralı Pır (Canlı Video)

Modern Dizayn, Alarm İzleme Merkezine 3 kat daha hızlı iletim, dolayısıyla daha hızlı müdahale imkanı, Renkli Video, PIR hassasiyeti ayarı, Ayarlanabilir Video Çözünürlüğü.

Kablosuz- Pır dedektör

MotionViewer Kameralara ek olarak kullanılmalıdır, 90° lik algılama açısı, 12 metre algılama mesafesi, Tüm Videofied alarm panelleri ile uyumlu, -10° / +40° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği, Kurulum yüksekliği 2,10 / 2,30 metre arasındadır

Kablosuz- Dış ortam-Kameralı Dedektör

Video Renkli, Tamper Akselerometre sensörü ile InfrIP 65 Hava/Su geçirmez belgesi, Lens Perde, -30°C / +60°C isi dereceleri aralığında çalışma özelliği, Pil Ömrü : 3 adet lityum pil ile 4 yıl

Kablosuz dış ortam kameralı hareket detektörü OMV

Video Renkli Tamper Akselerometre sensörü ile InfrIP 65 Hava/Su geçirmez belgesi Algılama açısı varsayılan 90° Lens – Her kutada 3 yedek lens: Dikey Perde Yatay perde (pet bağışıklık) Uzun mesafe Maske Input/Output -30°C / +60°C isi dereceleri aralığında çalışma özelliği Pil Ömrü : 3 adet lityum pil ile 4 yıl

İç ortam manyetik kontak

Pil Ömrü : 1 adet CR123 pil ile 4 yıl -10° / +40° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği

Paneller

Alarm Paneli Videofied sisteminin bel kemiğidir. Bulunduğu ortamda radyo frekansı üzerinden tüm aygıtlarla iletişim kurar, denetler ve yakalama anında GSM/GPRS veya Internet (IP) şebekesi üzerinden video görüntüsünü Alarm İzleme Merkezine iletir.

Panel xxl

Anında video görüntü iletimi, GSM/GPRS iletişim sayesinde hiçbir kablo ,-bağlantısına ihtiyaç yoktur, 25 kablosuz zona kadar bağlantı kurulabilir, Pil Ömrü : 4 Yıl, Entegre anten,

Panel Xl

GSM/GPRS iletişimi sayesinde anında hem video hem ses iletimi, 19 kablosuz zona kadar bağlantı kurulabilir, Proxy ve Şifre ile kurulum, Pil Ömrü : 4 Yıl, Entegre anten.

Dış Ortam Paneli

-30° / +60° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği, IP65 Hava/Su korumalı belgeli, 25 kablosuz zona kadar bağlantı kurulabilir, Dahili anten ve sinyal güçlendirici, 3 adet programlanabilir kablo girişi, 2 adet programlanabilir kablo çıkışı, Pil Ömrü : 4 Yıl.

Sirenler

İç veya Dış Ortamlarda sirenler, korunan alanın ihlalini haber verirler.

 

Harici Siren OSX

Tüm Videofied Alarm Panellerine bağlanabilir, Ses seviyesi : 1 metrede / 105 dB, Siren ve Flaş suresi : 90 saniye (yerel kanunlara göre 15 dakikaya kadar uzatılabilir), Duvar veya kutuya sabotaj önlemi, Pil ömrü : 4 yıl, -25° / +60° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği.

Dahili Siren SE

Tüm Videofied Alarm Panellerine bağlanabilir Ses seviyesi : 1 metrede / 107 dB Siren süresi : 90 saniye (yerel kanunlara göre 15 dakikaya kadar uzatılabilir) Duvar veya kutuya sabotaj önlemi Pil ömrü : 4 yıl -10° / +40° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği

aksesuarlar

Videofied Alarm Sistemleri, yerinde, uzaktan, içeriden, dışarıdan devre içi/dışı bırakabilme özelliğine sahiptir. İşte firmamızın size sunduğu imkanlar ve geniş ürün yelpazesi.

 

Keypad

-10° / +40° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği, Sesli ikaz sinyali ( giriş/çıkış suresini belirten “bip”ler), 3 acil durum düğmesi (Panik), Pil ömrü : 4 Yıl, Tamamen kablosuz, her türlü alanda kolay ve hızlı kurulum.

Kumanda

-10° / +40° C ısı dereceleri aralığında çalışma özelliği, Sesli ikaz sinyali ( giriş/çıkış suresini belirten “bip”ler), 3 acil durum düğmesi (Panik), Pil ömrü : 4 Yıl, Tamamen kablosuz, her türlü alanda kolay ve hızlı kurulum.

Proximty Tag

Kolay kullanım, XL Alarm paneli, XMB Şifre Paneli ve BR Proxy okuyucusuyla uyumludur, Tüm Videofied Alarm Panelleri minimum 19 adet şifre veya proxy ile programlanabilir.

Mobil Uygulama

Mobile Uygulama

Olaylar güncesini takip edebilirler, Sistemin durumunu kontrol edebilirler, Sistemi devre içi/disi bırakabilirler, Kameralı Hareket Detektörlerden Fotoğraf isteyebilirler, Kameralı Hareket Detektörlerden Video streaming isteyebilirler. Android/İos Destekli