Kahraman Maraş Turnikeli Geçiş Sistemleri

Home Turnike Sistemleri Kahraman Maraş Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Kahraman Maraş Turnikeli Geçiş Sistemleri

Kahraman Maraş ve 27 ilde Turnikeli geçiş sistemleri konusunda Türk Malı Turnikelerimiz ile çözümler sunmaktayız. Ürünlerimizin tamamı 1. sınıf malzemelerden imal edilmekte ve 2 yıl fabrikasyon hatalara karşı garantilidir.

arge-takip-sistemi-proje-örnekleri-2

Tripod Turnike Sistemi

Ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen modeller Tripod turnikelerdir. Düşük ve orta derece güvenlik gerektiren alanlarda kullanılmaktadır. 3 kollu, pdks terminalleri uyumlu, paslanmaz krom, çift yön kullanabilme standart özellikleridir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri

Genellikle hızlı geçiş sağlanması gereken plaza girişleri gibi şık mekanlar için imal edilen, kişilerin elle müdahalesine gerek duymadan açılan turnike sistemleridir.

2928+ mutlu müşteri potansiyeli

Kahraman Maraş Boy Turnike Sistemleri

Yüksek derece güvenlik gerektiren yerler (Stadyumlar, Cezaevleri, Konser Alanları) ve ya personelin alttan ve üsten geçmelerini engelleyecek alanlarda (Sosyal alanlara giriş) tercih edilmektedir.

tP-201S Tripod Turnike

Yaralı, çizik, deforme olmuş parmakları okumakta üstü performans sağlayan Pdks terminalimiz.

Daha Fazla Bilgi…

ST-38 Single Boy Turnike

Yüksek derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen boy tipi turnikemiz

Daha Fazla Bilgi…

HG-01 Hızlı Geçiş Turnikesi

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir.

Daha Fazla Bilgi…

Kahraman Maraş Turnikeli geçiş sistemleri

Tripod, VIP, Yarım ve Boy , Engelli, Hızlı geçiş ve serbest Geçiş turnikeleri

Ürünlerimiz Özak ve Makim üreticisine sahip Türk Malı ürünlerdir. Birbirinden farklı Boyutta ve kullanım alanlarına göre sınıflandırılan turnikeleri fabrika giriş çıkışlarına, lavabo ve yemekhane giriş çıkışlarına, arge kapılarına, kontrol altına alınmak istenen her türlü alanlarda kullanılabilir.

Turnike Projelerimizden Bazıları

Kahraman Maraş ve 27 Farklı ilde turnike sistemlerimiz tercih edilmektedir.

Referanslarımız

Kahraman Maraş'da hizmet vermekte olduğumuz bazı firmalar...

İletişim

Detaylı bilgi talep İçin İletişim formundan bize ulaşabilirsiniz

Kahraman Maraş turnike sistemleri K.Maraş’ın; Afşin, Andırın, Çağlayan cerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu ilçelerinde bir çok firma ile çalışmaktayız. Siz de Kahraman Maraş’ın turnike sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek veya satın almak isterseniz 0322 458 08 11 numarasını tuşlayarak ya da yandaki iletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

    * Doldurulması zorunlu alanlar