Corporate Responsibility

Home Hikvision Yüz Tanıma Terminalleri

Hikvision Yüz Tanıma Terminalleri

  • Her Ortamda Üstün Okuma
  • Doğruluk oranı %99’un üzerinde, 0,2 saniyenin altında tanıma hızı, Işığın az olduğu ortamlarda, tamamen karanlıkta bile hızlı tanıma.

  • Güvenlik Üst Düzeyde
  • Veri gizliliğini korumak için veri şifreleme, Yüz sahtekarlığına karşı etkin koruma.

  • Yönetimi ve Çalıştırması Kolay
  • Çeşitli erişim yöntemleriyle hızlı ve kolay kullanım, Mobil aplikasyondan erişim sağlayabilme, Kullanışlı web arayüzü.

Her Ortama Uygun Çözümler

Duvar Montaj Aparatları, Ayaklı Tripodlar, Masaüstü ve Turnike Üstü Döner başlıklı aparatlar ile her ortama uygun olarak cihazlar kolay şekilde montaj yapılmaktadır.

HIKVISION

Yeni Nesil Yüz Tanıma Terminalleri

Kart basma makineleri, şifre okuyucular, kart okuyucular, parmak izi okuma cihazları derken çok yol kat ettik artık yüz tanıma çağına girdik. 

Access Kontrol ve PDKS sistemlerinde yüz tanımanın kullanılması, avantajlı “dokunmadan” deneyim yaratan kaçınılmaz bir trend olmuştur. Gelişmiş derin öğrenme teknolojisi ve pratik işlevleriyle Hikvision Yüz Tanıma Terminalleri, Access kontrol ve Personel devam kontrol sistemlerinde daha iyi güvenlik ve gelişmiş verimlilik getirerek bunları her zamankinden daha kolay hale getiriyor!

HIKVISION YÜZ TANIMA CİHAZLARI

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

LİDER ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİS. YETKİLİ HİKVİSİON DPP BAYİSİDİR.

Kullanım alanları

Access Kontrol

Günümüzde okullarda, özellikle anaokullarında ve ilkokullarda güvenlik en önemli önceliktir. Okul kapısındaki yüz tanıma, kampüse yalnızca yetkili öğrencilerin, personelin ve velilerin girebileceğini garanti eder. Yüz görüntülemeyi kimlik bilgisi olarak kullanmak, üstün bir güvenlik çözümü oluşturur çünkü Hikvision’ın gelişmiş teknolojisini kullanarak başarılı sahte ürünler üretmek neredeyse imkansızdır.

Access Kontrol

Ofis alanları için eşit derecede önemlidir. Geleneksel kart tabanlı çözümlerle, çalışanların hileli bir şekilde giriş ve çıkış yapması kolaydır. Ve parmak izi tabanlı çözümler yoğun saatlerde verimli olmayabilir. Şimdi Hikvision Yüz Tanıma Terminalleri, 0,2 saniyenin altındaki yüksek tanıma hızlarıyla ofis senaryoları için güvenilir ve verimli bir çözüm oluşturuyor.

 Access Kontrol ve Personel Devam Kontrol Sistemleri

Birçok fabrika, hem güvenlik hem de gizlilik için katı geçiş kontrol sistemleri kullanır. Ancak geleneksel doğrulama yöntemleri, günümüzün yüz tanıma teknolojisi kadar güvenilir ve uygun değildir. Örneğin, çalışanlar sıklıkla kimlik kartlarını kaybederler ve bu da olası güvenlik risklerini beraberinde getirir. Parmak izi kimlik doğrulaması, personel kutu taşırken veya eldiven giyerken ya da çalışma şartlarından parmak izi deforme de sakıncalı olabilir. Yüz tanıma terminallerini kullanmak, tüm bu sorunları bir kerede çözer ve ihtiyaç duyulan her yerde güvenlik ve kolaylık sağlar.

Doğru ve hızlı giriş çıkış kayıtlarının  sağlanması, mağaza yöneticileri için çok önemlidir. Hikvision’ın yeni  Value Serisi Yüz Tanıma Terminalleri, her tür perakende mağaza uygulaması için ideal çözümdür. Her düzeydeki çalışan için doğru, hızlı ve kullanışlıdır.