Hikvision Ax Serisi Hırsız Alarm Sistemleri

Siz yokken evinizin güvenliği ve sevdiklerinizin iyiliği konusunda endişeli misiniz? Bir ofisiniz veya bir işiniz var ve boş zamanlarınızda hırsızlık, soygun veya başka kazaların olabileceğinden endişeleniyor musunuz?

 

Günün 24 saati sürekli koruma ve gerçek güvence ile değerli eşyalarınızın güvenliğini garanti etmeye yardımcı olan gelişmiş alarm sistemi AX PRO ile tanışmanın zamanı geldi. Hassas algılama ve anında görsel alarm doğrulama özelliğine sahip AX PRO, kapsamlı izinsiz giriş algılamayı akıllı otomasyon, görüntülü güvenlik, görüntülü interkom, erişim kontrolü ve daha fazlasıyla entegre eden evler ve işletmeler için ilk kablosuz hırsız alarm sistemidir.

Gerçek Alarm İçin Görüntülü Çözümler

AX PRO ile ev veya işletme sahipleri, mülklerinden uzaktayken video klipler veya GIF görüntüleri izleyerek alarmları doğrulayabilir, gerçek zamanlı olarak bilgi sahibi olabilir ve gerçek bir güvence ile rahatlayabilirler.

Algılayın, Görün, Harekete geçin !

Kablosuz- Kameralı Pır Dedektör

Davetsiz misafirler ifşa olduklarını anlamadan önce sizi uyarır. Alarm tetiklendiğinde, Hik-Connect Uygulamanıza ve ARC'ye en fazla 20 fotoğraf gönderilir.

Kablosuz Üçlü Sinyal Dedektörü

Dış mekan güvenliği için daha iyi görüntüleme ve daha hassas algılama, maskeleme özellikli dış ortam dedektörü.

AcuSense ve HeatPro Kameralar ile Entegrasyon

Doğrulama için bir olay tetiklendiğinde 7 saniyelik video ile ortamın koruma kapsamını genişletin.

Gerçek zamanlı video kliplerle haberdar olun

Hikvision'ın IVaaS teknolojisi ile güçlendirilen ev veya iş sahipleri, mülkten uzaktayken video klipleri veya GIF görüntülerini izleyerek alarmları doğrulayabilir, kendinden emin ve bilgili kalarak alarmları doğrulayabilir.

Riskleri Önceden Tespit Edin

AX PRO sistemi ayrıca evleri aileler için daha güvenli hale getirmeye yardımcı olur. Her köşede üstün güvenlik için afet öncesi yangın ve su kaçağı tespiti sağlar.üvenlik için afet öncesi yangın ve su kaçağı tespiti sağlar.

Farklı Aksesuarlar ve Hikvision ürünleri İle tam uyumlu

Çok çeşitli akıllı kontrol cihazları, röleler, prizler ve daha fazlasıyla evlerde akıllı kontrolü kurun. Dahası, AX PRO sistemi esnektir ve diğer Hikvision cihazlarıyla bağlanarak daha fazla esneklik sunar.

Kapsamlı koruma İçin Çok Çeşitli Ürün Grupları

Kapsamlı izinsiz giriş koruması için anında görsel doğrulamanın yanı sıra, AX PRO, duman ve yangın, su veya gaz sızıntıları ve daha fazlası için erken uyarı dahil olmak üzere, iç ve dış mekanınızın her köşesine göz kulak olmanıza yardımcı olur. Şık, modern tasarım hemen hemen her ev veya ofis ortamına uygundur.

Perde Dedektörü

Mükemmel algılama aralığı ve teknolojisiyle, pencerelerinizi ve kapılarınızı kapsamlı korumak için tasarlanmıştır.

Manyetik dedektör

Manyetik kontak çok yönlüdür ve çeşitli ihtiyaçlara uyacak ve pencerelerin, kapıların vb. durumunu algılamak için kolayca yapılandırılabilir.

Glass break detector

Pencerelerinizi korur ve pencerelerinizin etrafına herhangi bir izinsiz giriş olursa sizi anında uyarır.

Panik Buton

Gizli ve taşınabilir, hem sabit hem de taşınabilir kablosuz panik butonunu kullanarak hızlı şekilde alarm verebilirsiniz.

Ortam Dedektörü

Yerleşik çeşitli sensörler ile evinizi 7/24 korur ve olası hasarı azaltmak için su sızıntıları, duman ve sıcaklıktaki keskin artışlar konusunda erken uyarılar gönderir.

Siren

Hem dahili hem de harici siren 110 dB'ye kadar alarm sesi sunar, en önemli anlarda sizi haberdar eder.

Akıllı bir alarm sisteminden daha fazlası

AX PRO sistemi, daha fazla koruma, konfor ve olanaklar sağlamak için yeni otomasyonları ve işlevleri entegre ederek ortak bir hırsız alarm sisteminin ötesine geçen hizmetler sunar.

Akıllı Otomasyon

AX PRO aracılığıyla özelleştirilmiş kural ayarıyla, daha akıllı bir ev için ışıklarınızın, klimanızın ve diğer elektrikli aletlerinizin akıllı yönetimini elde edersiniz.

Esnek bağlantılı Entegre Donanımlar

Video güvenliği, erişim kontrolü, görüntülü interkom ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse tüm Hikvision cihazları ve sistemleriyle tam entegrasyona sahip AX PRO, günlük yaşama daha fazla kolaylık getiriyor.

Kullanışlı Mobil Uygulama

Hik-Connect uygulamasıyla artık tüm AX PRO cihazlarını, görüntülü interkomları, güvenlik kameralarını ve daha fazlasını akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

AX PRO kontrol paneli, yalnızca alarm bildirimleri ile en kolay ve en hızlı yöntem olan SIA-DC09 standart protokolü üzerinden doğrudan alarm alma merkezleri tarafından kullanılan üçüncü taraf izleme yazılımı ile açık ve kolay entegrasyona sahiptir. Dahası, tek alarm bildirimleri ile birlikte daha verimli fotoğraf ve video doğrulamaları sağlayan HIK IP Receiver Pro aracılığıyla ARC’lerle entegrasyonu da destekler.