Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

LİDER ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Güvenliğiniz İçin Önce Bize danışın Sonra Dilediğiniz Yere..

Sahip olduğunuz her şeyi, üstün teknolojiye sahip ürün ve hizmet kalitesi ile koruyoruz. Güvenliğinizi Lider Zaman Güvenlik Sistemlerinin ileri teknoloji ürünleri, firmamızın satış sonrası destek ve hizmet garantisi, Türkiye genelinde güçlü operasyonel kaynakları, yurtiçi ve yurt dışı sayısız refaranslarımız, profesyonel teknik ekibimiz ve güçlü altyapımız ile sağlamaktayız.

 

Ev  ve Ofis Güvenliğinden, orta ölçekli ve büyük ölçekli işletmelere, endüstri tesislerinden fabrikalara, şehir güvenliğinden sınır güvenliğine kadar ihtiyacınız olan tüm elektronik güvenlik sistemleri ve savunma teknolojileri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

2001 yılında kurulmuş olan Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri kendisine çalışma alanı olarak ” Zaman Kontrol Sistemleri ” konusunu seçmiş olup İşçi Kart basma saatleri, kartlı, parmak izli, yüz tanımalı Pdks sistemleri, Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, bekçi tur sistemleri, Hırsız alarm sistemleri, Plaka tanıma ve otomatik geçiş sistemleri, Otopark bariyer sistemleri ana başlıklar altında toplanan iş kolları konusunda dünyanın öncü ve seçkin markalarının Türkiye de satış ve teknik servis hizmetini yürütmekteyiz.

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Sektörde daha önceki bilgi ve birikimi ve tecrübesiyle 2001 yılında şirketleşerek kalite ve hizmet anlayışı sayesinde kendi sektöründe kısa zamanda Lider konuma gelmiştir. Sektördeünde teknolojik gelişmeleri titizlilikle takip eden ve yakından izleyen Lider Zaman AR-GE çalışmaları sayesinde Personel Devam Kontrol Sistemleri alanında kullanılan bilgi toplama terminallerini kendi markası Li-Per ile satşına başlamış ve yazılımlarını kendi bünyesinde üretme başarısını göstermiş, sektörde dışa bağımlılığı biraz olsun azaltmıştır. Pdks yazılımlarına müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilikler katmaya devam etmektedir.

 

Lider Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri, Bünyesinde çalıştırdığı eğitimli ve uzman kadrosu, ilkeli ve etkin pazarlama yöntemi, çoğunluğu sektörüne yıllarını vermiş deneyimli ve dinamik Yazalım ve Elektronik konusunda uzman, mühendis ve teknisyenlerden oluşan Teknik Servis Ekibi ile yerişnde ve zamanında kesintisiz hizmet anlayışı sayesinde müşteri sayısı hızla artmaya devam etmiştir. Tüm çalışmalarında ” Müşteri Memnuniyetini ” ön planda tutarak; bu amaçla müşterilerin isteklerini doğru anlayıp zamanında yerine getirerek sadık müşteriler kazanmak, rekabet gücünü arttırmak için dünyada hızla ilerleyen ileri teknoloji sayesinde kendi alanında gelişen tüm yenilikleri etkin çözümlerle, kaliye sisteminde sürekli gelişmeyi sağlayarak müşterilerin hizmetine sunmak en önemli Misyonumuzdur. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını yüksek kalitede ve etkin çözümler üreterek, çalışanlarımızın gönülden katılımı ile sunduğumuz hizmet kalitesini her zaman yükseltirken    ” İlk seferde doğru yap” ilkesi ile ismimiz gibi LİDER firma olmak Vizyonumuzdur.

100
Müşteri
100
Aktif Müşteri
100
Bulunduğumuz İl

Lider Zaman Sadece Pdks Firması Değil

2978 Müşterimizin bizimle çalışma konularına göre oranları

PDKS Sistemleri

57%

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

23%

Yangın Algılama Sistemleri

13%

Diğer

7%

Lider Zaman AR-GE

Ar-ge çalışmalarımız ile müşteri isteklerini ve ihtiyaçlarını doğru anlayıp donanımsal ya da yazılımsal olarak  arttırma gayretindeyiz.

Müşteri yorumları

"Çok İlgililer İhtiyaç anında ulaşmakta sorun yaşamıyoruz."

Erdal Kılıç / Adk Konfeksiyon

Muhasebe

"Teknik destek aldığımız tüm arkadaşlar kaliteli iletişim becerisi , olaylara müdahale ve çözüm odaklılığı sorun çözüm aşamalarındaki bilgi ve tecrübesi olaylara hakimiyeti noktasında çok memnunuz."

Filiz Akın / KCS Cam

İnsan Kaynakları

"İletişim konusunda sıkıntı yaşamıyoruz."

Has Grup / Emin Tekstil

İnsan Kaynakları

%100 Mutlu müşteri = %100 Devamlılık

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetini Esas Almaktır.

Tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru anlayıp zamanında yerine getirerek sadık müşteriler kazanmak görevimizdir.